TESTLER

neden-biz.jpgŞirket çalışanısınız ve terfi etmek istiyorsunuz...      Terfi zamanı, sınavlar ve görüşmeler yaklaştı ; Bu sınavları nasıl geçeceksiniz, görüşmelerin iyi geçmesini nasıl sağlayacaksınız, nasıl hazırlanmalı nasıl davranmalısınız ?

Yada şirket yöneticisisiniz ve şirketinize alacağınız yeni personelin veya terfi ettireceğiniz personelin tam aradığınız kişi olmasını istersiniz değilmi?

Şirket kültürüne uygun, misyon vizyon sahibi, çalışkan, iletişime açık, analitik düşünebilen…
Yada terfi ettireceğiniz personelin bu özellikleri ne kadar taşıdığını merak etmez misiniz ? Personelinizi terfi ettirip, bir üst pozisyonda ona daha fazla yükümlülük verirken doğru insanı seçtiğinizden ve onun firmaya en fazla karı getirecek personel olduğundan emin olmak istersiniz.

 Aşağıda adı geçen ve 3 farklı kategoriden oluşan testlerimiz, Amerikada uzun yıllar süren çalışma ve analizler sonucunda hazırlanmış ve Türk insanının sosyo - ekonumik yapısına, kişilik özelliklerine ve psikolojik yapısına entegre edilmiştir, kişilik bazlı olduğu için sonuçları kişinin pozisyonuna göre 3 ile 5 yıl arasında geçerlilik göstermektedir.

TESTLERİMİZİN UYGULAMASI


Bireysel yada frma olarak almak istediğiniz her tesk için uygulama aynı; bireysel olarak bu hizmeti almak istiyorsanız, önce sizinle tanışıyoruz beklentilerinizi netleştiriyoruz, sonra hangi test grubunu almak istediğinize karar veriyoruz ve uygulamamız bu şekilde başlıyor.

Şirket iseniz sizi ziyaret ediyoruz ve sizi tanıyoruz, tam olarak beklentilerinizi konuşuyoruz ve netleştiriyoruz, daha sonra testlerinizi ve özelliklerini size açıklıyoruz, firma olarak hangi grup testi almak istediğinizi beraberce belirliyoruz ve uygulamamız bu şekilde başlıyor.

Ülkemizde yeni yeni uygulanmaya başlayan bu sistemi size sunarken örnek oluşturması açısından şirketinizde oluşturacağınız küçük bir focus gruba bu testleri ücretsiz olarak uyguluyoruz, yada firma sahibine, yada Genel Müdürünüze ve Müdürlerinize..Bu sayede sistemin doğruluğunu birebir test etmiş oluyorsunuz.

İsterseniz firmanızın profil yapısına uygun olarak size özel test oluşturuyoruz.

Lütfen ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ve ücretsiz test uygulamamız için bize ulaşın.


İŞE ALMA VE YERLEŞTİRME TESTLERİ
          ŞİRKETLERE : İşe girişte beyaz yaka ve mavi yaka dediğimiz çalışan kısımlarının ikisinede uygulanan testlerdir, sonuçlarında işe alacağınız personelinizin, görsel yetenek, sayısal yetenek, analiz yeteneği, kişilik özellikleri ve aradığınız pozisyona uygunluğu, pozisyona ait yetkinlik düzeyleri, olumlu yetkinlikleri ve geliştirilmesi gereken yetkinliklerinin  neler olduğu geniş bir rapor halinde sunulmaktadır.          BİREYLERE : Başvurmayı düşündüğünüz iş dalı size ne kadar uygun, o işte yükselme olasılığınız nedir? Yetkinliklerinizin belirlenmesi, olumlu yetkinlikleriniz ve geliştirilmesi gereken yetkinlikleriniz neler ? Bunun için nasıl bir yol izlemelisiniz ? Bu testin sonucundaki geniş raporlamada tüm bu soruların cevabını bulacaksınız.
TERFİ TESTLERİ – YETKİNLİK BAZLI
                  ŞİRKETLERE : Halihazırda  bünyenizde  çalışan beyaz yaka ve mavi yaka dediğimiz çalışan  kısımlarının ikisinede uygulanan testlerdir. Terfi zamanlarında yada yılda 1 kez bünyenizdeki tüm personelin yetkinliklerinin pozisyonlarına uygun olup olmadıklarını görmeniz ve  olası bir terfi zamanında bu ters sonuçlarından  yararlanabilmeniz için uygulanır, sonuçlarında terfi  ettirmeyi planladığınız personelin, görsel yetenek, sayısal yetenek,  analiz yeteneği, kişilik özellikleri ve aradığınız  pozisyona uygunluğu geniş bir rapor halinde sunulmaktadır.                                               BİREYLERE : Terfi zamanlarında, gireceğiniz sınavlarda ve görüşmelerde önünüzü görebilmeniz, bu sınav ve görüşmelere önceden hazırlanarak, kendine güvenli ve hazır bir halde girebilmeniz ve olumlu geçmesini sağlayabilmeniz için uygulanan testlerdir, sonucundaolumlu ve geliştirilmesi gereken kişisel ve işsel yetkinlikleriniz, geniş bir rapor halinde sunulmaktadır.
KİŞİLİK ANALİZİ TESTLERİ
          ŞİRKETLERE: Şirketinizde halihazırda çalışan veya İşe almayı düşündüğünüz personelin kişilik analizini yapabilmenizi sağlar, bu kişilik analizi sonuçları; kişinin karakter özellikleri ile aday olduğu yada halen çalıştığı pozisyon yetkinliklerinin birebir karşılaştırmalı analizini yaparak uygunluk yada uygunsuzluk sonuçlarını size raporlar, 1. testimiz olan işe alma ve yerleştirme testinden farkı; sonuçlarında görsel ve sayısal yetenek sonuçlarını barındırmaması, kişinin karakter özelliklerini bize raporlamasıdır. Bu testide işe girişte yada terfi zamanlarında kullanabililrsiniz.     BİREYLERE : Çalışıyorsunuz yada iş arıyorsunuz, yada halen öğrenciniz, kişilik analizinizi yaptırarak kendinizi biraz daha iyi tanımak, işsel ve kişisel olumlu ve geliştirilmesi gereken yönlerinizi  görmek size kariyer yolunuzu çizmek ve bu yolda emin adımlarla yürümek için çok büyük fayda sağlayacak, bu testimizi alarak kendinizin bile o güne kadar farkına varamadığınız kişisel ve işsel özelliklerinizi öğrenecek, gelişmesi gereken noktaları bilecek ve kendi gelişiminizi kendiniz planlayacak ve gerçekleştireceksiniz.

Lütfen ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ve ücretsiz test uygulamamız için bize ulaşın.